אודות החברה

חברת ג'נרל ציוד – החברה המובילה והוותיקה בארץ לייבוא ושיווק מלגזות וציוד שינוע!

אנו מברכים אתכם על כניסתכם לאתר הבית של חברת ג'נרל ציוד, החברה המובילה בישראל בתחום המלגזות וציוד השינוע.

חברת ג'נרל ציוד מתגאה להיות המשווקת הבלעדית של חברת "פילר" העולמית בישראל ומספקת מלגזות למכירה ברמה הגבוהה ביותר. פילר היא חברת מלגזות מהמובילות בעולם, ומשווקת את מלגזותיה בכל רחבי הגלובוס. הדבר שהופך את מלגזות פילר למיוחדות הוא אמינותן הבלתי ניתנת להשוואה, ואיכות המלגזות הגבוהה. ניתן לבצע שינויים ולהתאים מפרט טכני בכל מלגזה בהתאם לדרישות הלקוח. מלגזות פילר משווקות בישראל אך ורק ע"י ג'נרל, ואנו רואים בזה זכות גדולה עבורנו.

הדבר שמאפיין מעל הכל את חברת ג'נרל, הוא הידע והניסיון הרב שצברנו בתחום המלגזות וציוד השינוע. באמתחתנו ניסיון של 20 שנה בתחום זה. כל לקוחותינו יעידו על כך שאנו חברה המשדרת אמינות, ומעבר לכך – יציבות גדולה, ומעל הכל ידע רב ובלתי מתכלה שמועבר ללקוחותינו באמצעות נותני השירות המקצועיים שלנו, שכל אחד מהם מתמחה בתחום המלגזות וציוד השינוע!

אנו משרתים חברות ומפעלים מדן ועד אילת. כל לקוחותינו ישמחו להעיד על החריצות ועל איכות השירות והמוצר שאנו מספקים, כשכל אחד מהם מקבל מאיתנו שירות אישי ואמין, וזוכה לליווי צמוד לאורך כל תהליך הרכישה, החל מגיבוש הקונספט – של בחירת המלגזה או הציוד המבוקש, ועד השלב שבו המלגזה או הציוד מגיעים אליו למחסן.

אנו משווקים מלגזות בכל הגדלים והצורות, החל ממלגזות קטנטנות המיועדות להרמה של מאות ק"ג בודדים, ועד מלגזות ענק המסוגלות להרים עשרות טונות. אנו בודקים היטב כל אחת ואחת מהמלגזות שאנו מוכרים, ומספקים אותן ללקוח באיכות המוצר הגבוהה ביותר שניתנת להשגה!

אנו מזמינים אותך – בוא והצטרף אלינו, למשפחת ג'נרל ! שירות, אמינות ומקצועיות כמו אצלנו, לא תמצא בשום מקום אחר!